Замки KALE для вхідних дверей

Варто відзначити той факт, що одними з найпопулярніших (якщо не найпопулярнішими) в народі є замки для вхідних дверей, вироблені турецькою фірмою KALE. З моменту заснування в 1953 році, компанія розрослася до одного з найбільших світових виробництв і, що цікаво, до найбільшого виробництва замків для вхідних дверей.

Замок KALE – Два незалежних замка з трьома ригелями на три оберти. Верхній замок Kale 257L з ключем сугальдного (сейфового) типу. Нижній замок Kale 252R, ключ “перфокарта”. Спеціалізовані замки для важких металевих дверей.

Секрет успіху KALE нехитрий: ці турецькі замки поєднують в собі непогану якість при невисокій вартості.

При невеликих вимогах безпеки, сувальдні і циліндрові замки для бронедверей, виготовлені фірмою KALE, являють собою відмінний альтернативний варіант дорогим брендам при виборі дверних замків.

Продукція заводу KALE, на яку виробник дає 5-ти річну гарантію, виготовляється згідно вимог міжнародних стандартів якості, в тому числі ГОСТ 5089-2003 і ГОСТ 538-2001.

В даному розділі ми зібрали найпопулярніші моделі основних і додаткових замків KALE – як сувальдних, так і циліндрових систем.