Замки Class для вхідних дверей

Витоки компанії CLASS беруть початок ще в 90-их, коли зростання рівня бандитизму і злочинності змусив громадян всерйоз задуматися про безпеку, зокрема про безпеку житла: будинків, квартир і так далі. Очевидно, що зростання попиту на вхідні двері в квартири і супутні аксесуари дало досить швидко дало поштовх збільшенню пропозиції: колишні в недавньому часі службовці КДБ СРСР заснували науково-виробничу впроваджувальницьку фірму – НПВФ «CLASS», зайнялася виготовленням надійних замків для бронедверей. На особливу увагу заслуговує той факт, що замки для вхідних дверей, вироблені компанією CLASS проходять випробування і сертифікацію в науково-дослідних установах силових структурах.

Замки Class – це система з двох незалежних замків: сувальдного Class 1082 і під євроциліндр Class 2800. Ручка на планці без броненакладки.
Буде абсолютно несправедливим не згадати науково-дослідну діяльність компанії, в результаті якої, отримані винаходи були відзначені 15-ма патентами. Завдяки цьому у компанії є потенціал, завдяки якому вона може дозволити розробляти і впроваджувати у виробництво замків для дверей цікаві рішення, що дозволяють реагувати на виклики часу.