Протипожежні, технічні двері

Протипожежні двері нашої фабрики на сьогоднішній день є оптимальним рішенням для облаштування дверних прорізів житлових та торгово-офісних комплексів. Двері застосовуються як вхідні в квартири, будинки, технічні приміщення, сходові майданчики тощо Завдяки специфіці виробництва і правильної організації праці, нам вдалося досягти найнижчих цін на ринку даного сегмента.

Унікальність розробленої конструкції в поєднанні з сучасним обладнанням дозволяє виготовити і встановити в найкоротші терміни велика кількість дверей (не менше 100 одиниць продукції в зміну) із збереженням всіх якісних показників, що пред’являються до продукції даного типу. При цьому ми не використовуємо «підніжний» матеріал (квадратні труби, куточки, швелера), все тільки з цільногнутого профілю, що робить двері ще й дуже презентабельними, їх не соромно встановлювати в самі елітні будови.

Нашу продукцію використовують найбільші домобудівні організації Львова та Києва та інших регіонів України, такі як: «Столиця», «ТММ», «Інтергал Буд», «Консоль», «Завод Ковальської», «Луцький ДБК», «вамбуд» і багато інших.

Можливе виготовлення варіантів: глухих, під скло, полуторних, дверей на пожежний вихід “антипаніка” та інших конфігурацій.

Конструкція дверей забезпечує надійний захист від вогню і злому різними пристосуваннями: сокирою, ломом, електродрилем, автомобільним домкратом та ін.

Вартість формується залежно від розмірів дверей, кількості, типу покриття, замків і додаткової комплектації. Орієнтовна середня ціна 1300,00 грн за метр квадратний вироби.