Про нас

Торгова марка “Мілано” – 15 років успіху!

Фабрика з виробництва дверей торгової марки «Мілано» працює на ринку України з 2000 року. Основним напрямом діяльності компанії є виготовлення вхідних металевих дверей декорованих панелями МДФ, а також протипожежних дверей.
За нетривалий термін існування, при високій якості і невисокій ціні, фірма зуміла завоювати тверде місце в секторі даної продукції.
Завдяки різноманіттю малюнків і квітів панелей МДФ, наші двері можуть задовольнити будь-який смак з естетичного боку, а висока якість продукції не залишить сумнівів найвимогливіших замовників.
Виробнича дільниця оснащений високотехнологічним обладнанням як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Весь процес виготовлення максимально автоматизований для виключення помилок, що вносяться «людським фактором».
Металеві профільні елементи двері виготовляються на гільйотинних і лістогібних верстатах. Дане обладнання має новітнє програмне забезпечення, що в поєднанні з високоточними матрицями дає точність відхилення від заданих розмірів не більше 0,1%.
Технологічні отвори під замки та інші внутрішні елементи двері штампуються на пресах, спеціально пристосованих для цих операцій.
На підприємстві функціонує ділянку порошкового фарбування з новітніми камерами напилення і печами полімеризації.
Малюнки на МДФ панелях фрезеруються комп’ютеризованим верстатом з ЧПУ, що виключає неточності й перекручування ліній. Пам’ять фрезеруемих малюнків обчислюється кількома сотнями варіантів, а функціональні можливості верстата дозволяють виконувати суто індивідуальні замовлення (наприклад, двері з логотипом компанії або родинним гербом).
Нанесення захисної плівки ПВХ здійснюється на професійному мембранно-вакуумному пресі, що забезпечує рівномірність прилягання по всій площі ламінованої панелі.
Двері комплектуються тільки врізними замками провідних виробників, таких як KALE (Туреччина), MOTTURA, CISA (Італія), циліндрами Mul-t-Lock (Ізраїль).
Використовуються спеціалізовані замки для важких металевих дверей, що витримують великі навантаження. Продукція даних фірм перевірена часом і при своєчасному технічному догляді бездоганно служить покладений термін експлуатації.
Широкий модельний ряд дверей виробництва нашої фабрики надано у великих будівельних маркетах України. Продукцію підприємства успішно використовують багато провідних домобудівні організації. В обласних центрах країни відкриті офіційні представництва фірми. Сформована і стрімко розвивається дилерська мережа.


Усі види дверей ТМ Мілано пройшли багаторазові випробування і отримали Сертифікати відповідності.

У лабораторних умовах елементи конструкції дверей піддавалися всіляким фізико-механічних впливів і подачі відкритого вогню при тесті на вогнетривкість. Вхідні протипожежні двері, враховуючи специфічні вимоги до безпеки приміщень, має підвищену ступінь вогнетривкості 60 хвилин.

Для зручності замовника, підприємство приймає підряди на роботу з монтажу дверей. На виконання даної послуги є відповідна ліцензія.